Aktualizácia navigačného systému MEDIA NAV

 

Zaobstarali ste si vozidlo vybavené systémom MEDIA NAV, spoľahlivou, kvalitnou a intuitívne ovládanou navigáciou, ktorá bola vyvinutá v rámci spolupráce popredných medzinárodných značiek:

NAVTEQ, hlavný svetový dodávateľ digitálnych kartografických údajov,

Nav N Go, najväčší hráč na trhu navigačných programov GPS a LG, jeden zo svetových lídrov v oblasti elektronických systémov, informatiky a telekomunikácií.

Aktualizácia navigačného systému MEDIA NAV

Stiahnite si MEDIA NAV Toolbox

ETAPA 1: INŠTALÁCIA DACIA MEDIA NAV TOOLBOX

Program DACIA MEDIA NAV TOOLBOX si môžete zadarmo stiahnuť a inštalovať vo vašom počítači kliknutím sem alebo na stránkach www.dacia.naviextras.com (robí sa len pri prvom použití).

Prečo aktualizovať súbory máp?

Cestná sieť sa neustále rozvíja (každý rok sa zmení 20 % ciest). Aby váš navigačný systém nestrácal operatívnosť a efektivitu, treba udržiavať kartografické údaje aktuálne.

Preto vám dvakrát do roka na www.dacia.naviextras.com ponúkame aktualizácie súborov máp.

Ak sú súbory máp pravidelne aktualizované, navigačný systém pracuje so stále aktuálnymi údajmi:

> využívaním nových ciest dochádza k optimalizácii trás aj dĺžky jazdy,

> rozširujú sa informácie o cestnej sieti (mimoúrovňové križovatky, pravidlá premávky, rýchlostné obmedzenia, názvy ulíc atď.),

> aktualizované turistické informácie s popisom (reštaurácie, parkoviská, čerpacie stanice atď.).

Pozri vývoj cestnej siete


Ušetrite čas a peniaze a znížte svoju spotrebu energie!

Chystáte sa na dovolenku do zahraničia a potrebujete zväčšiť pokrytie vašej GPS navigácie? Zoznámte sa s bohatou ponukou doplnkových máp na www.dacia.naviextras.com.

Kúpiť mapu

  • Čo je dobré vedieť

    Odporúčame používať USB kľúč s kapacitou 4 GB, aby ste mohli bez obmedzenia sťahovať súbory, ktoré si vyberiete. Pri jednotlivých aktualizáciách nemusíte používať rovnaký USB kľúč. 

    V priebehu jednej aktualizácie však treba na úspešné vykonanie celého postupu používať rovnaký USB kľúč (etapa 2, 4: identifikácia navigačného systému, etapa 5: nákup a stiahnutie a etapa 5: inštalácia aktualizácií vo vozidle).